43. Greta Magnusson Grossman, bord, 1930-tal

Objektsbeskrivning
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivet, biblioteksbord, Firma Studio, Stockholm 1930-tal, björk, höjd 73, 155 x 74 cm; smärre slitage