141. Fåtöljer, 1 par, 1930-40-tal

Objektsbeskrivning
FÅTÖLJER, 1 par, 1930-40-tal, stomme i teak med sits och rygg i rotting, höjd ca 79 cm; smärre slitage, teakstommen med mindre lagningar