137. Ib Kofod Larsen, sideboard, Brande møbelfabrik

Objektsbeskrivning
IB KOFOED LARSEN, sideboard, Brande møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med fyra lådor och tre dörrar, inredning med insats för flaskor, höjd 80, 260 x 50 cm; smärre slitage