79. Erik Tidstrand,bordslampor

Objektsbeskrivning
ERIK TIDSTRAND, bordslampor, 1 par, Nordiska Kompaniet 1930-tal, förkromad metall, brandröd lackering, höjd 19 cm; smärre slitage