61. Ville Vallgren, spegel, Finland

Objektsbeskrivning
VILLE VALLGREN, spegel, Finland, delvis träskuren dekor av dansande kvinnofigurer, förgylld, signerad i ramen Ville Vallgren, höjd 102 cm