631. Pg Thelander

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PG THELANDER
född 1936
St. Persfisk o semla
Signerad PG Thelander. Även signerad och daterad på spännramen PG Thelander -07. Olja på duk, 40 x 30 cm.