Hjälp oss bli bättre genom att svara på ett par snabba frågor. Det tar inte mer än ett par minuter. Tack! » Till frågorna

631. Pg Thelander

PG THELANDER
född 1936
St. Persfisk o semla
Signerad PG Thelander. Även signerad och daterad på spännramen PG Thelander -07. Olja på duk, 40 x 30 cm.

Utrop
SEK 18 000-20 000
1 950-2 200

Klubbat
SEK 40 000

Information

Auktionsnummer 631

Droit de suite

Utrop
SEK 18 000-20 000
1 950-2 200

Klubbat
SEK 40 000

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon