Klassiska
10 december, kl 13, 2019

Auktion idag!

Följ auktionen och lägg bud live online 

Läs mer om hur du kan delta i auktionen

Kontakta våra specialister för mer information:

Konst
Pierre Olbers St Bellies
Tel: +46 (0)8-453 67 61
pierre.olbers@auktionsverket.se

Victoria Bojsen
Tel: +46 (0)8-453 67 56
victoria.bojsen@auktionsverket.se  

Konsthantverk
Markus Anderzon
Tel: +46 (0)8-453 67 48
markus.anderzon@auktionsverket.se

Bertil Carlsson
Tel: +46 (0)8-453 67 37
bertil.carlsson@auktionsverket.se

Tomas Persson
Tel: +46 (0)8-453 67 60
tomas.persson@auktionsverket.se

Ulrica Tillander
Tel: +46 (0)8-453 67 29
ulrica.tillander@auktionsverket.se

Lägg till i kalender

1-20 av 459