1463. Guido Canlassi Cagnacci hans efterföljare Lucretia

Objektsbeskrivning
GUIDO CANLASSI CAGNACCI
hans efterföljare, 1600-tal
Lucretia
Olja på duk, 141 x 100 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

På baksidan lackstämpel med adelsvapen, sannolikt alliansvapen för ätterna Sack och Bielke