1255. Bvlgari collier 18 k guld diamanter

Objektsbeskrivning
BVLGARI, "Celtaura", collier, 18 k guld, 1990-tal, 598 pavéfattade briljanter totalt ca 5,86 ct, kvalité TW(F-G)/VS, stämplat BVLGARI, Italien/Alessandria, Made in Italy, längd 40 cm, vikt 131,9 g; originaletui