2003. Helmer Osslund, Flyforsen

Objektsbeskrivning
HELMER OSSLUND
1866-1938
Flyforsen
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 22,5 x 34 cm.