2001. Helmer Osslund, Vår i Norrland

Objektsbeskrivning
HELMER OSSLUND
1866-1938
Vår i Norrland
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 28,5 x 33,5 cm.

Ändringar
Olja på smörpapper fäst på pannå av papp