1064. Bergère, Louis XV, av Jean-Baptiste Gourdin

Objektsbeskrivning
BERGÈRE, parisarbete i Louis XV, av Jean-Baptiste Gourdin (mästare i Paris 1748), signerad I*GOVRDIN, samt märkt AF, träskuren och bonad rödbok; skador och lagningar, mindre maskskador