1063. Bergère, parisarbete i Louis XVI

Objektsbeskrivning
BERGÈRE, parisarbete i Louis XVI, träskuren dekor, kannelerade armlän, hörnfleuroner, svängd framsarg, avsmalnande kannelerade ben, gråmålad; lagningar, smärre skador