2180. ANDERS MONSEN ASKEVOLD, Norge 1834-1900, Bergigt

ANDERS MONSEN ASKEVOLD
Norge 1834-1900
Bergigt landskap med vandrande sällskap
Signerad och daterad A. Askevold Düs 1883. Olja på duk, 150 x 104 cm.
Signed and dated. Oil on canvas.

Utrop
SEK 80 000-100 000
9 000-11 300

Klubbat
SEK 135 000

Information

Auktionsnummer 2180

Utrop
SEK 80 000-100 000
9 000-11 300

Klubbat
SEK 135 000

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon