2684. Carlos Auerbach

CARLOS AUERBACH
Spanien 18/1900-tal
Aperitifimmen bland franska officierare
Signerad C Auerbach och daterad 1894. Olja på pannå, 24 x 27,5 cm
Signed and dated. Oil on panel.
UTSTÄLLD: Berlin Kunsaustellung 1894

Utrop
SEK 12 000-15 000
1 350-1 700

Klubbat
SEK 12 000

Information

Auktionsnummer 2684

Utrop
SEK 12 000-15 000
1 350-1 700

Klubbat
SEK 12 000

Delta i auktion på Nybrogatan 32
  • Budgivning i salen
  • Budgivning på internet
  • Budgivning via inropsuppdrag
  • Livebudgivning
  • Budgivning via telefon