77. Erwin Olaf, Tabarra

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERWIN OLAF
Nederländerna, född 1959
Tabarra, ur serien Paradise the Portraits
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Erwin Olaf 2001, edition 8/10. Cibachrome monterad på plexi, 56 x 75 cm

PROVENIENS
Galleri Tapper-Popermajer

Ändringar
hänger i salen