65. Torsten Andersson, Tygskulptur

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygskulptur
Signerad på baksidan Torsten. Olja på duk, 152 x 132 cm

PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm

Ändringar
visas på skärmen