57. Ismar Cirkinagic, Soir Bleu

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ISMAR CIRKINAGIC
Bosnien-Hercegovina, född 1973
Soir Bleu
Akvarell på papper, ca 24 x 45 cm

PROVENIENS
Larm Gallery, Köpenhamn
Privat samling, Malmö

Ändringar
Visas i salen