56. Eddie Martinez, Untitled #2

Objektsbeskrivning
EDDIE MARTINEZ
USA, född 1977
Untitled #2
Monogramsignerad och daterad EM-08. Blandteknik på duk, 76 x 61 cm

PROVENIENS
Loyal, Stockholm
Privat samling, Malmö

Ändringar
Visas i salen