55. Larry Rivers, Black, White

Objektsbeskrivning
LARRY RIVERS
USA, 1923-2002
Black, White (2)
Signerade och daterade Rivers -60. Diptyk. Olja på duk, vardera ca 24 x 33 cm

Ändringar
Visas i sal