54. Erwin Olaf, YSL

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERWIN OLAF
Nederländerna, född 1959
YSL, ur serien Fashion Victims
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Erwin Olaf, Amsterdam 2000, edition 2/5. Cibachrome monterad på plexi, 100 x 100 cm

PROVENIENS
Galleri Tapper-Popermajer

Ändringar
Visas på skärmen