52. Carl Fredrik Reuterswärd, Non violence

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence
Monogramsignerad CFR och numrerad 24/150. Brons monterad på onyx, ca 18,5 x 28

Ändringar
Visas på skärm