139. Michael Manning, Bright and Contemporary 9

Objektsbeskrivning
MICHAEL MANNING
USA, född 1985
Bright and Contemporary 9
Signerad, blandteknik, 92 x 122 cm
Utförd 2013

PROVENIENS
Carl Kostyal, Stockholm

Ändringar
visas på skärmen