138. Thomas Sauter, Red fish / Blue fish

Droit de suite

Objektsbeskrivning
THOMAS SAUTER
Schweitz, född 1984
Red fish / Blue fish
Olja på aluminium, 42 x 42 x 21 cm
Utförd 2011

PROVENIENS
Johan Berggren, Malmö
Privat samling, Malmö

Ändringar
visas på skärmen