133. Ralf Turander, Drottningholm

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RALF TURANDER
född 1943
Drottningholm
Signerad,daterad och numrerad på baksidan Ralf Turander 2016, 2/3. C-print, 110 x 170 cm

LITTERATUR
Dagarna på Drottningholm, Prinsessan Christina, Fru Magnusson. Stockholm 2016

Ändringar
visas i salen