130. Joachim Cossais, Woodwork

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JOACHIM COSSAIS
Norge, född 1972
Woodwork
Monogramsignerad JC. Akryl på duk, 58 x 50 cm
Utförd 2006

PROVENIENS
GAD, Oslo
Privat samling, Malmö

Ändringar
visas i salen