125. Martin Wickström, My darling Clementine

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
My darling Clementine
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström 2013. Triptyk. Olja på pannå, 41 x 136 cm

PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm

Ändringar
hänger i salen