4169. Charlie White, "1957"

Objektsbeskrivning
CHARLIE WHITE
USA, född 1972
"1957"
Signerad och numrerad på etikett på baksidan 1/5. Utförd 2006. C-print, 97 x 122 cm.

PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm