4163. Helena Blomqvist, Warm June

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Warm June
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2011, 3/6. Pigment print, 88 x 109 cm.