4161. Helena Blomqvist, Girl with butterfly

Droit de suite

Objektsbeskrivning
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Girl with butterfly
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2/5, 2006. Lambda-print, aluminium, plexiglas 75 x 100 cm.
Upplaga 5+2 AP.

PROVENIENS
Knäpper+Baumgarten, Stockholm