4155. Terry O'Neill, Faye Dunaway, Hollywood 1977

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TERRY O'NEILL
Storbritannien, född 1938
Faye Dunaway, Hollywood 1977
Signerad och numrerad Terry O´Neill, 49/50. C-print, 54,5 x 54,5 cm.