4153. Larry Fink, Hungarian debutante ball

Objektsbeskrivning
LARRY FINK
USA, född 1941
Hungarian Debutante Ball, New York City, 1980
Signerad Larry Fink på etikett på baksidan. Gelatinsilverfotografi, 36,8 x 37,8 cm.
Vintage.

PROVENIENS
PPS (Photo Proffesional service), Hamburg, 1983
Collection Karin & Lars Hall