4147. Anders Petersen, Djurgården 1974

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANDERS PETERSEN
född 1944
Djurgården, Stockholm 1974
Signerad och daterad på baksidan Anders Petersen late print 1974/1984. Gelatinsilverfotografi, 30 x 40 cm.