4142. Stina Brockman, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
STINA BROCKMAN
född 1951
Utan titel II, ur serien Kroppar
Signerad och daterad på baksidan Stina Brockman 1986. Gelatinsilverfotografi, bildstorlek 19,5 x 24 cm, bladstorlek 30 x 23 cm.
Vintage.