4140. Jens Jensen, Pojken på muren

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JENS JENSEN
1946-2015
Pojken på muren
Stämpelsignerad och numrerad på baksidan 3/22. Gelatinsilverfotografi, 39 x 49 cm.
Edition 22+2 AP