4139. Ewa-Mari Johansson, Neuro su bianco

Droit de suite

Objektsbeskrivning
EWA-MARI JOHANSSON
född 1953
Neuro su bianco
Signerad och numrerad 4/5. Gelatinsilverfotografi, 48 x 47 cm.

LITTERATUR
Image - Ewa Marie Johansson 2000-2008, avbildad sidan 33