4125. Tim Rollins & KOS, Untitled

Objektsbeskrivning
TIM ROLLINS & K.O.S. (Kids of Survival)
USA, född 1955
Untitled
Signerade och daterade TR + KOS 88. Triptyk. Metallicfärg på boksidor ur Franz Kafkas "America", vardera 20 x 13 cm
(3)