4123. Lena Cronqvist, Säv och Nate

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LENA CRONQVIST
född 1938
Säv och Nate
Signerad och daterad L Cronqvist 1982. Olja på duk, 63 x 73 cm.

UTSTÄLLD
Galerie Belle, Stockholm 1983, katalognr 242