4121. Lars Lerin, Henningsvaer, Lofoten

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
född 1954
Henningsvaer, Lofoten
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 57,5 x 77 cm.