4115. Donald Baechler, Untitled

Objektsbeskrivning
DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Untitled (ur No literal meaning here)
Signerad och daterad DB -84. Handkolorerad screenprint, edition 19/30, utgiven av Delano Greenidge Editions, New York, bladstorlek 61 x 61 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund