4107. Max Book, Ranger

Droit de suite

Objektsbeskrivning
MAX BOOK
född 1953
Ranger
Signerad och daterad Max Book 1989. Akryl och olja på duk, 100 x 115 cm.

PROVENIENS
Galleri Engström, Stockholm