4104. Bjarne Melgaard, Untitled

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Signerad och daterad på baksidan Bjarne Melgaard 2015. Akryl på duk, 180 x 180 cm.

PROVENIENS
Galerie Forsblom, Helsingfors