4103. Ma Liuming, Untitled

Objektsbeskrivning
MA LIUMING
Kina, född 1969
Untitled
Signerad och daterad på baksidan 1993. Olja på duk, 90 x 75 cm.

PROVENIENS
Chinese Contemporary, London