4099. Ulf Wahlberg, Vid Lions drag strip II

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ULF WAHLBERG
1938-2014
Vid Lions drag strip II
Signerad och daterad Ulf W, 66-68. Olja på duk, 80 x 100 cm.