4098. Lars Englund, Communication

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS ENGLUND
född 1933
Communication
Signerad på baksidan Lars Englund. Utförd 1963. Oljelack på film, bildyta 17 x 36 cm.

PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm