4097. Carl Hammoud, Conquerors

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CARL HAMMOUD
född 1976
Conquerors
Signerad och daterad på baksidan Carl Hammoud 2004. Olja på duk 30 x 33 cm.