4093. Glenn Rubsamen, Crushingly True

Objektsbeskrivning
GLENN RUBSAMEN
USA, född 1957
Crushingly True
Signerad och daterad Glenn Rubsamen, Morro bay 2006. Olja på pannå, 50 x 50 cm.

PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm