4089. Imi Knoebel, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
IMI KNOEBEL
Tyskland, född 1940
Utan titel
Signerad och daterad IMI 75-87. Akryl på lamellträ 55 x 49,5 x 6,5 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm