4087. Ulf Rollof, Syndafloden

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ULF ROLLOF
född 1961
Syndafloden
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas med 9 mm revolverskott, 82 x 57 cm

PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm