4085. Lars Lerin, Motiv från Lofoten

Droit de suite

Objektsbeskrivning
LARS LERIN
född 1954
Motiv från Lofoten
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 105 x 74 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären